صفحه نخست    سیاسی    اجتماعی    فرهنگ و هنر    ورزشی    اقتصادی    درباره ما    تماس    پیوندها  
چهارشنبه، 18 تیر 1399 - 18:01   
  سرخط خبرها:  
 آخرین مطالب
  سرانجام استیضاح شهردار بندرعباس چه خواهد شد؟
  متاسفانه نظارت بر انتخابات شوراها نظارت فنی نیست/اینکه فردی آدم خوبی باشد، خوب است؛ اما مشکل مردم را حل نمی کند
  چرا مردم هرمزگان اصرار دارند مدیران عالی استان از میان نیروهای ماندگار منصوب شوند؟
  کسانیکه فریاد وا اسلاما در خصوص جنجال اخیر «تارا مارکت» سر می دهند، آیا صدایشان در مبارزه با فساد نیز همین مقدار بلند است؟
  جناب آقای رئیس جمهور؛ وضعیت استان هرمزگان چگونه سفید است که کرونا به روستاهای آن هم رسیده است؟
  انتقال ویروس کرونا اکنون به روستاهای هرمزگان رسیده است
  انتقال ۶۰ نیروی غیر بومی از لرستان برای استخدام در جایگاه‌های سوخت هرمزگان متوقف شد
  حکم «سیدفخرالدین هاشمی» به عنوان مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان صادر شد
  خط تولید ماسک بهداشتی در دانشکده سما بندرعباس راه اندازی شد
  تدفین غیر اصولی یکی از قربانیان کرونا در هرمزگان
- اندازه متن: + -  کد خبر: 8973صفحه نخست » آخرین عناوین خبریپنجشنبه، 21 شهریور 1398 - 13:51
در آئین بیست و دومین دوره جشنواره شهید رجایی در استان هرمزگان چه گذشت؟
آئین پایانی بیست و دومین جشنواره شهید رجایی در استان هرمزگان با معرفی دستگاهای برتر صبح امروز بیست و یکم شهریور ماه برگزار شد.
  

به گزارش فردای هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در آئین بیست و دومین دوره جشنواره شهید رجایی در استان هرمزگان، افزود: امروز خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران با خدمات تمامی دولت ها سنجیده می شود.

وی با بیان اینکه امروز موفقیت دولت ها، موفقیت تمامی نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: جشنواره شهیدرجایی فرصتی برای ارزیابی عملکرد دستگاه‌‌هاست که به رونق جمهوری اسلامی شتاب بیشتری بیفزاید.

وی اضافه کرد: امروز عملکرد نظام جمهوری‌اسلامی را با نگاهی به تمام دولت‌ها باید سنجید.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: جهت‌گیری کشور براساس آموزش‌های دینی بسیار روشن است،اگر بر اساس معیارهای دینی چرخ حرکت خود را تعیین کنیم و فعالیت‌های خود را بر مبنای عدالت پایه‌گذاری کنیم محصولی که به دست می‌آید بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه محصول تلاش‌های ما باید منجر به خواری دشمنان باشد، خاطرنشان کرد: امروز نیاز به ابتکار و‌خلاقیت در مدیریت دیده می‌شود که این عنصر می‌تواند در این شرایط سخت آینده کشور را تضمین‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده بیان کرد: مدیران باید سرمایه‌های سرگردان را اداره کنند و از این طریق به فکر رونق در کشور باشند.

وی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از جانب مقام معظم رهبری به عنوان جهادگر معرفی شده‌اند و این خود بیانگر اهمیت این موضوع و‌این افراد است، اضافه کرد: با اتکا تنها به پول نفت، مانند بچه‌ پولداری که همیشه دستش در جیب پدرش است، شده بودیم‌اما امروز با استفاده از فرصت‌های ایجاد شده توانستیم این موضوع را مدیریت کنیم و‌به فکر رونق تولید و صادرات باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در پایان گفت: دستگاه‌های اجرایی باید فعالیت‌های خود را بر اساس بیانیه‌ی گام دوم انقلاب اسلامی تنظیم‌کنند و تمامی برنامه ها را به مردم توضیح دهند.

باید به سمت تقویت احساس رضایتمندی ملت پیش برویم

محمد آشوری در این جشنواره افزود: این جشنواره محصول حرکاتی که در مدت یک سال تمامی خدمتگزاران در تمامی ابعاد انجام داده تا فرصت خدمتگزاری فراهم شود، است.

وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین سرمایه خادمان، خدمتگزاری بدون منت است، اظهار کرد: روحیه جهادی راز و رمز خدمتگزاری موفق و بی‌منت است که باید تمامی مدیران آن را سرلوحه کار خود قرار دهند.

آشوری با اشاره به اینکه مردم هرمزگان مردمی وفادار، نجیب و قدرشناسی هستند، خاطرنشان کرد: چهل سال از انقلاب اسلامی گذشت و دولت‌ها یکی پس از دیگری آمدند و رفتند اما آن چیزی که به‌عنوان دستاورد اساسی برای مردم حک می‌شود همان دستاورد نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: حفظ این دستاوردها و پشتیبانی از آن‌ها، مزیت نسبی جمهوری اسلامی ایران است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همیشه کسانی که در کسوت مسئولیت قرار می‌گیرند در معرض آفت‌های مختلف هم خواهند بود، عنوان کرد: برای آنکه مبتلا به آفت غرور و غفلت نشویم باید تنها به فکر خدمت بی‌منت در جهت ایفای حقوق ملت باشیم.

وی با اشاره به اینکه آن چیزی که از خدمات دولتمردان ایجاد می‌شود باید منجر به تقویت احساس رضایتمندی مردم شود، اضافه کرد: دشمنان ما به دنبال به چالش کشیدن کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

آشوری با بیان اینکه با تقویت احساس رضایتمندی ملت باید این نقشه دشمنان را خنثی کنیم، تصریح کرد: مسئولان، طلایه‌داران استان هرمزگان در جهت توسعه و احساس رضایتمندی جامعه هستند.

وی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نقشه راه تمامی آحاد ملت است، اظهار کرد: امروز توجه به فرازهای اساسی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی امری ضروری است تا بتوانیم در جهت توسعه، توزیع منطقی عدالت و تقویت احساس رضایتمندی جامعه گام برداریم.

باید معیار و الگوی خدمت شهید رجایی و باهنر باشند

احمد مرادی هم در این جشنواره افزود: ارائه خدمات عمومی و ایجاد نظم و امنیت دو شاخص مهم وظیفه ای دولت است.

وی با بیان اینکه اگر این دو وظیفه را سرلوحه خود قرار دهیم سبب رضایتمندی مردم می شود، اظهار کرد: همه مانده ایم که شهیدان رجایی و باهنر چه عملکردی داشتند که همچنان نامشان ماندگار است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه اگر مدیری راه این شهید را برای خدمت انتخاب کرد به طور حتم در جهت رسیدن به خواسته های مردم گام برداشته است، تصریح کرد: اگر مسیر این بزرگواران را ادامه دهیم توفیق بزرگی نصیبمان شده و معیار و الگوی مناسبی برای خدمت انتخاب کرده ایم.

وی ادامه داد: اگر خروجی این جشنواره این باشد که از امروز تمامی خدمتگزاران تمامی سعی و تلاش خود را معطوف به قرارگیری در دسته مدیران خوب بگذارند، به طور حتم شاهد توسعه و افزایش رضایتمندی جامعه خواهیم بود.

مرادی در پایان گفت: به طور حتم مدیران و خدمتگزاران گمنامی هستند که دیده نمی شوند اما در مسیر عمران و آبادانی کشور همواره سخت و شبانه روزی تلاش می کنند.

مدیران اجرایی باید «نمی‌شود»را از فرهنگ لغات خود حذف کنند

حسین هاشمی تختی هم در این جشنواره افزود: باید فرهنگ عاشورایی را ملاک کار خود قرار دهیم و با کمک از آن بر تمامی مشکلات فائق بیایم.

وی اظهار کرد: در طول تاریخ انقلاب نشان داده‌ایم که زیربار ذلت نخواهیم رفت و در برابر هر ظلمی می ایستیم.

این عضو کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: از مدیران می‌خواهم که مدیر اداری نباشید بلکه جهادی باشید و مشکلات مردم را حل کنید و «نمی‌شود»را از فرهنگ لغات خود حذف کنید.

هاشمی تختی در پایان اضافه کرد: استاندار هرمزگان در بحث پرورش میگو خوب عمل کرد و همیشه سعی داشته که مردم نیز در این پروژه‌ها سهیم باشند.

هرمزگان به زودی قطب تولید میگوی جهان می‌شود

فریدون همتی در پایان این جشنواره اظهار داشت: خدا را شاکریم که امنیت کامل در دهه‌ اول محرم در استان هرمزگان با تلاش شبانه‌روزی همه دستگاه‌های نظامی امنیتی برقرار شد و تحرکات دشمن در روز تاسوعا و‌ عاشورا حسینی خنثی شد.

وی ادامه داد: اگر از مدیری در جشنواره شهید رجایی تجلیل می‌کنیم این به معنای تجلیل از تمامی کارکنان آن مجموعه است و همه ما به نسبت به این امر واقف هستیم که مدیر خوب با کارمندان خوب دیده می‌شود.

همتی بیان کرد: انتخاب دستگاه‌های نمونه و برتر برای ما بسیار سخت بوده است زیرا همه دستگاه‌ها تلاش می‌کنند و تلاش همه‌ دستگاه‌ها ستودنی و قابل تقدیر است.

وی اذعان داشت: همه‌ مدیران و ‌همه‌ مسئولان در دایره دولت  با هدف سربلندی نظام مقدس  جمهوری اسلامی ایران و خدمت به مردم تلاش می‌کنند و سعی می‌کنند در خدمت و خدمت‌گزاری نمونه باشند.

استاندار هرمزگان عنوان کرد: مدیران  ورزشکاری را تصور کنید که تلاش می‌کند رکوردی را به و مسئولان باید مانند ورزشکاری باشند که سعی می کند رکودی را به نام‌ خود ثبت کند، و این روحیه  که منجر به افتخار آفرینی برای کشور می شود باید در مدیران و مسئولان دستگاه‌ها  وجود داشته باشد.

همتی بیان کرد: هیچ دلیلی برای«نشدن کار ها» وجود ندارد و در این استان همه ‌چیز برای ما بدون وجود بهانه ای مهیا است و جای بسی تقدیر و تشکر دارد که رسانه‌‌ها عملکرد مسئولان را  به خوبی منتشر می‌کنند.

استاندار هرمزگان اتاق بازرگانی و شورای شهر بندرعباس را  همراه و‌همگام با دولت دانست و تاکید کرد: با همکاری همه دستگاه ها و نهاد ها حرکت روبه جلوی ما شتاب بیشتری می پذیرد و زودتر به اهداف خود خواهیم رسید.

همتی ابراز داشت: به زودی استان هرمزگان در کشور و در بخش بین المللی  به عنوان قطب پرورش میگو معرفی خواهد شد و رسیدن به این موفقیت با همکاری مسؤولین و حمایت مردم امکان پذیر شده است.

وی خاطرنشان کرد: باید آماده یک جهش بزرگ باشیم و در همین راستا در تلاش هستیم که با توسعه بخش گلخانه‌ای ظرفیت‌های این حوزه را به ۵هزار هکتار افزایش دهیم و مسؤولان استانی نیز باید برای تامین برق و ایجاد جاده‌های ایمن تلاش کنند.

   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 پربیننده ترین مطالب
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به «فردای هرمزگان» بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Fardaye_Hormozgan@Yahoo.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار