فرداي هرمزگان : بهنام صفوي خواننده پاپ كشورمان درگذشت
دوشنبه، 23 اردیبهشت 1398 - 06:26 کد خبر:8403
بهنام صفوي، خواننده پاپ كشورمان در ۳۶ سالگي درگذشت. وي كه از سال ۱۳۹۲ دچار ضايعه مغزي شده بود، با پيشرفت اين بيماري در صبح ۲۹ تيرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحي سختي شد. در سال ۱۳۹۶ دوباره بيماري بهنام صفوي تشديد شد و اين بار براي درمان به آلمان سفر كرد و توسط پورفسور سميعي در بيمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحي دوباره قرار گرفت اما بامداد امروز در شهر اصفهان دار فاني را وداع گفت.

به گزارش فرداي هرمزگان، خواننده پاپ كشورمان، ساعتي قبل در ۳۶ سالگي درگذشت.

وي كه از سال ۱۳۹۲ دچار ضايعه مغزي شده بود، با پيشرفت اين بيماري در صبح ۲۹ تيرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحي سختي شد. حال بهنام صفوي بعد از عمل در ايران بسيار بهتر شده بود و حتي آلبوم جديد خودش به نام (معجزه) را هم منتشر و كنسرت‌ها و اجراهاي زيادي را هم برگزار كرد. همچنين چند تك آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر كرد، ولي در سال ۱۳۹۶ دوباره بيماري بهنام صفوي تشديد شد و اين بار براي درمان به آلمان سفر كرد و توسط پورفسور سميعي در بيمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحي دوباره قرار گرفت.

بهنام صفوي بعد از عمل جراحي خود در آلمان به ايران بازگشت و دوره‌هاي شيمي درماني و پرتودرماني و روند ادامه درمان خود را انجام مي‌داد كه بامداد امروز در سن ۳۶ سالگي در شهر اصفهان دار فاني را وداع گفت.