فرداي هرمزگان : براي نظام جمهوري اسلامي عيب است كه پس از 40 سال مردم كپسول گاز بر روي دوش خود بگذارند؛ هرچند همان كپسول هم پيدا نمي‌شود
یکشنبه، 30 دی 1397 - 11:06 کد خبر:7982
نماينده شرق هرمزگان گفت: بيمارستان دوم و شهرستان ميناب گازرساني شود چراكه براي جمهوري اسلامي عيب است كه پس از 40 سال مردم آن كپسول گاز بر روي دوش خود گذارند، هرچند همان كپسول گاز هم پيدا نمي‌شود.

به گزارش فرداي هرمزگان، سيدمصطفي ذوالقدر در نشست علني امروز(يكشنبه 30 دي ماه) در نطق ميان دستور خود با سلام و درود به روح امام خميني(ره) و آرزوي سلامتي براي مقام معظم رهبري، گفت: در ايام چهليمن سالروز پيروزي انقلاب و دهه فجر به سر مي‌بريم و اين انقلاب كه به بركت وجود انقلاب به ثمر رسيده است.

امام خميني(ره) نه تنها ايران را متحول كرد بلكه جهان كمونيست را نيز به نابود كشاند

نماينده مردم ميناب، رودان، جاسك، سيريك و بشاگرد در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه امام خميني(ره) نه تنها ايران را متحول كرد بلكه جهان كمونيست را نيز به نابود كشاند، افزود: ما امامي به اين خوبي داشتيم در حال كه همه دنيا عليه ايشان بودند و تمامي روزنامه‌هاي جهان عليه‌شان مطلب مي‌نوشتند اما همان روزنامه‌ها روز 23بهمن سال 57  نوشتند "خميني قالب شد" و امام خميني(ره) فرمودند، به روستايان و محرومان رسيدگي كنيد و يك موي كوخ نشينان بر همه كاخ نشينان براي من ترجيح دارد.

وي بيان كرد: امروز مردم محروم ميناب، رودان، جاسك، سيريك و بشاگرد مشكل جاده دارند در حالي كه در آستانه چهلمين سال جشن انقلاب هستيم؛ شوراي سيريك در مجلس سابق خدمت آقاي خاتمي رسيده و گفتند در سيريك اسكله نداريم و آقاي خاتمي گفت اگر من خود اسكله شوم براي مردم سيريك اسكله خواهم ساخت اما چه بگويم 15 سال از آن ديدار مي‌گذرد اما هنوز ساخت آن اسكله آغاز نشده است.

ذوالقدر اضافه كرد: وزير سابق راه و شهرسازي قول ساخت اين اسكله و وزير كنوني نيز قول كلنگ آن را همزمان با دهه فجر دادند اما با وجود فرارسيدن دهه فجر همچنان خبري از كلنگ زدن نيست.

صدها روستاي هرمزگان نه تنها ورزشگاه بلكه يك زمين چمن نيز ندارند

عضو كميسيون شوراها و امور داخلي مجلس خطاب به وزير ورزش و جوانان، گفت: سالن 10هزار نفري ورزشي ميلاد شهرستان ميناب  به جايي نرسيده، اين در حالي است كه صدها روستا در منطقه نه تنها ورزشگاه بلكه يك زمين چمن نيز ندارند.

نسل ماه‌ ها را به مرحله نابودي و انقراض كشانده‌اند

وي خطاب به وزير جهاد كشاورزي گفت: چندين بار از اين تريبون فرياد زدم كه نسل ماهي‌ها را به مرحله نابودي و انقراض كشانده‌اند و حتي كشتي‌هاي قول‌پيكر چيني به ساحل آمده و ماهي‌ها را غارت مي‌كنند لذا اگر اين كار ادامه پيدا كند تا ديگر ماهي در درياي جاسك، سيريك و... ديگر وجود نخواهد داشت.

عيب است براي جمهوري اسلامي كه پس از 40 سال مردم آن كپسول گاز رو دوش خود گذارند

نماينده مردم ميناب، رودان، جاسك، سيريك و بشاگرد در مجلس شوراي اسلامي به وزير راه و شهرسازي تذكر داد: صدها بار گفته‌ام جاده‌هاي روستاهاي  حوزه انتخابيه را هرچه سريع تر اصلاح و تكميل كند، همچنين به بيمارستان دوم و شهرستان ميناب گازرساني شود چراكه براي جمهوري اسلامي عيب است كه پس از 40 سال مردم آن كپسول گاز بر روي دوش خود گذارند، هرچند همان كپسول گاز هم پيدا نمي‌شود.